Projekt NMMP był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Kapitał Ludzki Unia Europejska
Projekt MMP został sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach SPO RZL.
Unia Europejska
O ludziach

Grażyna WiącekGrażyna Wiącek

Koordynatorka projektu. Absolwentka warszawskiej AWF. Mama czterech synów i babcia dwóch wnuków. Od ponad 20 lat działa w organizacjach pozarządowych na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

 

Monika EbertMonika Ebert

Koordynatorka regionu centralnego. Z wykształcenia architekt krajobrazu, prywatnie mama radosnej siódemki. Prezes Stowarzyszenia Rodziców „TU”.

 

Ewa IllerEwa Iller

Koordynatorka regionu północnego. Z wykształcenia matematyk (28 lat pracy jako nauczycielka matematyki). Chwile wolne (?) dzieli między przyjaciół, komputery, ogród i podróże.

 

jk_1Jolanta Karpińska

Koordynatorka regionu wschodniego. Nauczycielka, wiceprezes Mazowieckiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Matka dwóch chłopców w wieku szkolnym.

 

mr_1Marzanna Ryczan

Koordynatorka regionu południowego. 25 lat pracy w zawodzie nauczycielskim, od 1999 roku dyrektor "Małej Szkoły" w Górach Wysokich.

 

el_1Ewa Lubczyńska

Historyk, edukator kadry kierowniczej i znawczyni praw człowieka. Autorka i realizatorka programów szkoleniowych i warsztatów dla pracowników oświaty. Odpowiada za platformę internetową projektu "Mazowieckie Małe Przedszkola".

 

mp_1Małgorzata Pomianowska

Pedagog, socjoterapeutka, autorka publikacji i programów szkoleniowych dotyczących rozwoju zawodowego nauczycieli. W FIO odpowiada za koordynację szkoleń i doradztwa w projekcie „Mazowieckie Małe Przedszkola”.

 

etk_1Elżbieta Tołwińska-Królikowska

Wiceprezeska Federacji Inicjatyw Oświatowych. Pedagog, wcześniej pracowała w Centralnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli. W projekcie "Mazowieckie Małe Przedszkola" zajmuje się m.in. promocją.

 

akb_1Alina Kozińska-Bałdyga

Człowiek-instytucja. Twórczyni, dusza i szef Federacji Inicjatyw Oświatowych od początku jej istnienia. W projekcie "Mazowieckie Małe Przedszkola" zajmuje się monitoringiem i doradztwem.

 

bw_1Beata Walkiewicz

Pedagog, logopedka, socjoterapeutka. Przygotowuje i prowadzi warsztaty dla nauczycieli. Autorka publikacji z zakresu rozwoju zawodowego nauczycieli i pracy z dziećmi z wadami mowy i trudnościami w uczeniu się. W projekcie jest asystentką i logopedką.

 

md_1Marzanna Doering

Wcześniej reporterka polityczna, teraz redaktorka stron internetowych Federacji Inicjatyw Oświatowych. Uzależniona od fitnessu, tańca, muzyki i rejsów po ciepłych morzach.

 

sk_1Sławomir Kupczyk

Administrator stron internetowych Federacji Inicjatyw Oświatowych. Najlepszy komputerowiec - amator wśród dziennikarzy - profesjonalistów. Drugie imię - Ciepliwość. Wie prawie wszystko, a jeśli przypadkiem czegoś nie wie, wie gdzie tego szukać ;-)

 
© Treść 2007-2011 Federacja Inicjatyw Oświatowych :: Wykonanie: MASK :: Strona oparta na Joomla!