Projekt NMMP był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Kapitał Ludzki Unia Europejska
Projekt MMP został sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach SPO RZL.
Unia Europejska
Szkolenie 29 czerwca - 1 lipca 2007
21 czerwca 2007

Zapraszamy na kolejne szkolenie w Miedzeszynie w dniach 29 czerwca – 1 lipca. Spotykamy się w piątek (29 czerwca) o godz. 13.00 na obiedzie.

ikona pobierzProgram szkolenia (PDF)

Piątek

O godz. 13.30 rozpoczną się 8-godzinne zajęcia z Ewą Zielińską – współautorką programu wspomagania rozwoju dzieci w wieku 3-5 lat.

Sobota

Psycholog Hanna Owczarska przybliży między innymi aspekty związane z diagnozą psychologiczno-pedagogiczną dzieci w wieku 3-5 lat, która sukcesywnie będzie realizowana w poszczególnych przedszkolach. Omówi ponadto wybrane zagadnienia wspierania rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Sobotę zakończy tradycyjnie spotkanie z koordynatorami regionalnymi.

Niedziela

Tak jak na poprzednim zjeździe, dzień upłynie pod znakiem oswajania zagadnień z technologii informacyjnej(IT). Zajęcia odbędą się w Warszawie w budynku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (ul. Chodakowska) i potrwają do godz.13.00.

Prosimy o zarezerwowanie terminu 14 lipca. Tego dnia w godz. 11.00–16.00 jest planowane dodatkowe szkolenie IT.

Decyzja taka została podjęta po spotkaniu zespołu merytorycznego, a w szczególności osób odpowiedzialnych za moduł szkolenia z zakresu IT. W trosce o jak najlepsze przygotowanie nauczycieli do wykorzystywania w pracy małego przedszkola technologii informacyjnej zaproponowano zamianę jednego szkolenia e-learning „Technologia informacyjna w pracy i doskonaleniu zawodowym nauczycieli” na szkolenie stacjonarne poświęcone przygotowaniu do udziału w szkoleniu e-learning. Zajęcia również odbędą się w Warszawie w budynku SWPS.

 

Do góry   Wstecz

 
© Treść 2007-2011 Federacja Inicjatyw Oświatowych :: Wykonanie: MASK :: Strona oparta na Joomla!