Projekt NMMP był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Kapitał Ludzki Unia Europejska
Projekt MMP został sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach SPO RZL.
Unia Europejska
Kolejne czaty ze specjalistami
04 stycznia 2008

Zapraszamy nauczycielki MMP do udziału w pierwszym w nowym roku czacie z ekspertem. 7 stycznia na pytania będzie odpowiadać prawniczka, pani Katarzyna Pietrzyk-Orzeł, która opisze proces przejmowania przedszkola przez stowarzyszenie i chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące zapisów prawnych.

Zachęcamy wszystkie nauczycielki do wzięcia udziału w czacie – będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jak założyć stowarzyszenie i jak uzyskać środki finansowe na prowadzenie Małego Przedszkola.

Poprzednie czaty

  • 26 listopada odbył się czat z pedagogiem-terapeutką, Elwirą Jeunehomme.
  • Grudniowe spotkania rozpoczęliśmy od konsultacji z Bożeną Szymanowicz (5 grudnia), która pomagała rozwiązywać problemy z obsługą nowych laptopów. 10 nauczycielek dzieliło się doświadczeniami w wykorzystywaniu laptopów podczas zajęć z dziećmi.
  • Podczas następnego czatu (12 grudnia) koordynatorki projektu, Dorota Długosz i Grażyna Wiącek, odpowiadały na pytania o przyszłość Małych Przedszkoli. Doradzały m.in., jak przejąć przedszkole po zakończeniu projektu i jakie dokumenty należy złożyć, aby założyć stowarzyszenie.

 

Do góry   Wstecz

 
© Treść 2007-2011 Federacja Inicjatyw Oświatowych :: Wykonanie: MASK :: Strona oparta na Joomla!