Projekt NMMP był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Kapitał Ludzki Unia Europejska
Projekt MMP został sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach SPO RZL.
Unia Europejska
Ruszyły dyżury specjalistów
15 listopada 2007

Grupa specjalistów – pedagogów-terapeutów, logopedów, nauczycieli wychowania przedszkolnego i prawników – rozpoczęła dyżury telefoniczne i online, podczas których odpowiada na pytania nauczycielek Mazowieckich Małych Przedszkoli.

Dyżury telefoniczne rozpoczęły się 29 października, a 13 listopada odbył się pierwszy czat z prezes Federacji Inicjatyw Oświatowych – Aliną Kozińska-Bałdygą. W dyskusji na temat zalet modelu Małego Przedszkola i błędów w realizacji projektu uczestniczyło 21 z 30 nauczycielek uczących w MMP.

Wszystkim rozmówczyniom dziękujemy za udział w dyskusji.

Założeniem projektu MMP jest wykorzystanie nowych technologii, a zwłaszcza Internetu, jako wsparcia nauczycielek pracujących w Małych Przedszkolach. Wszystkie placówki zostały ostatnio wyposażone w laptopy z dostępem do sieci, a każda z nauczycielek ma własne konto na platformie e-learningowej FIO i przeszła podstawowe szkolenie komputerowe. Nauczycielki zalogowane na platformie e-learningowej mogą podzielić się wrażeniami z pracy w Małym Przedszkolu, ściągnąć materiały metodyczne i poprosić ekspertów o wskazówki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach na czacie i zachęcamy do kontaktowania się ze specjalistami drogą mailową lub telefonicznie w godzinach dyżurów.

 

Do góry   Wstecz

 
© Treść 2007-2011 Federacja Inicjatyw Oświatowych :: Wykonanie: MASK :: Strona oparta na Joomla!